Firmamız

     1980’li yılında mütevazi şartlarda kauçuk sektörüne adım atan firmamız,1994 yılında YETİŞİR KAUÇUK San. Tic. Ltd. Şti. ismi ile kurumsallaşma yolunda ilk hareketini gerçekleştirmiştir ve 1994 yılından bugüne kadar, her geçen gün artan üretim potansiyeli ve kalite bilinci ile 2007 yılında 1500 m2’lik kapalı alanı olan yeni binasında faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır.


2009 yılında sektörde uzman kadrosunun desteğini arkasına alarak ASTM ve DIN normlarını kendisine esas almış ve müşteri istek ve şartnamelerine, parçaların çalıştığı ortam koşullarına uygun hamur ve hamur formülasyonu üretimini gerçekleştirerek hizmet ağını genişletmiş ve rakiplerinin önünde yer almayı başarmıştır. Hamurhane hattımızda her türlü sektör ve parçaya uygun, her renk ve sertlikte Tabi Kauçuk (NR), Nitril Kauçuk (NBR) EPDM Kauçuk, Cloroprene/Neoprene Kauçuk (CR), Silikon Kauçuk (VMQ), Epiklorohidrin Kauçuk (ECO),Hypalon Kauçuk (CSM) hamurları yapılabilmektedir.

Firmamız Kalıphanesinden aldığı mühendislik desteği ile müşterilerine; Kauçuk, Kauçuk Enjeksiyon, Alüminyum, Alüminyum Enjeksiyon, Saç ve Plastik Enjeksiyon kalıp ve kalıp tasarımları yaparakta destek vermektedir.

Yetişir Kauçuk San. Tic. Ltd. Şti olarak üretim kalemlerimiz arasında her sektöre özel üretilen; O-Ringler, K-Ringler, D-Ringler, U-Cupslar, V-Cupslar, Toz Contaları, Boğaz Keçeleri, Yağ Keçeleri, Piston Keçeleri, Diyaframların yanı sıra, özellikle Otomotiv alanında Kauçuk parça sektörüne Takım Burçları, Rot Rotil Toz Lastikleri, Motor Takozları, Titreşim Takozları, Direksiyon ve Aks Körükleri, Çeşitli Kauçuk Metal bileşimli burçlar ve çeşitli plastik parçaların üretim hizmetini de büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmektedir.

Ürün çeşidi ve alanı her geçen gün artan firmamız teknolojik gelişimleri sürekli takip ederek, kendini uluslar arası kulvarda da kanıtlamıştır. Bu paralelde Kaliteye verdiği önemi belgelemek için 2007 yılında ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazanmış olmakla birlikte, çalışanlarına ve işine verdiği önemi gösteren OHSAS 18001 belgesini de bünyesine katmıştır.Otomotiv sektöründe de faaliyet gösteren firmamızın 2010 yılının başında da ISO/TS 16949 belgesini alarak kalitesini kanıtlamıştır.

Toplumsal gelişime katkı sağlamak ve yaşam için her alanda kaliteye ve çevreye destek olan karlı bir kuruluş olma hedefini yılların tecrübesine taşıyan YETİŞİR KAUÇUK, siz değerli müşterilerimizin de desteği ile önümüzdeki yıllarda aynı hız ve istek ile yoluna devam etme arzusunu taşımaktadır. Bilgi paylaştıkça çoğalır ilkesi üzerinde hareket eden ve konusunda uzman pe rsonelimizden aldığımız güç ile siz müşterilerimizi ailemizin birer parçası olarak görmenin onuru yaşamak istiyoruz.